ORIGAMI STÍNIDLA SADAKO Handmade Origami Lampshades


home sadako portfolio shop kontakt


CASTANEON PŘÍRODNÍ

Castaneon přírodní NAHORU

Castaneon přírodní je ručně skládané papírové stínidlo vytvořeno jako závěsná lampa z jednoho kusu středně tvrdého grafického papíru (145 g/m2) bez použití lepidla či pásky. Jedná se o menší typ stínidla, měří v průměru 28 cm a na výšku 18 cm . Špice se utahuje bílou saténovou šňůrkou provlečenou do průhledné brzdičky pro opakované roztažení a usazení na objímku.

logo

CASTANEON VANY I.

Castaneon vany I. NAHORU

Castaneon Vany I. je ručně skládané papírové stínidlo vytvořeno jako závěsná lampa z jednoho kusu tvrdého papíru bez použití lepidla či pásky. Jedná se o menší typ stínidla, měří v průměru 28 cm a na výšku 18 cm . Špice se utahuje bílou saténovou šňůrkou provlečenou do průhledné brzdičky pro opakované roztažení a usazení na objímku. Castaneon Vany I. je z vnější strany potištěn autorskou grafikou technikou sítotisku, vnitřní část je bílá.

logo

CASTANEON VANY II.

Castaneon vany II. NAHORU

Castaneon Vany II. je ručně skládané papírové stínidlo vytvořeno jako závěsná lampa z jednoho kusu tvrdého papíru bez použití lepidla či pásky. Jedná se o menší typ stínidla, měří v průměru 28 cm a na výšku 18 cm . Špice se utahuje bílou saténovou šňůrkou provlečenou do průhledné brzdičky pro opakované roztažení a usazení na objímku. Castaneon Vany I. je z vnější strany potištěn autorskou grafikou technikou sítotisku, vnitřní část je bílá.

logo

CASTANEON XL ČERVENÝ

Castaneon XL červený NAHORU

Castaneon XL červený je ručně skládané papírové stínidlo vytvořeno jako závěsná lampa ze dvou kusů tvrdého barevného kartonu (170 g/m2) se dvěma lepenými spoji dekorační páskou. Jedná se o větší typ stínidla, měří v průměru 40 cm, na výšku 26 cm a obvod je 124 cm . Špice se utahuje bílou saténovou šňůrkou provlečenou do průhledné brzdičky pro opakované roztažení a usazení na objímku.

logo

CASTANEON ČESKÉ SRDCE I.

Castaneon České srdce I. NAHORU

Castaneon České srdce I. je ručně skládané papírové stínidlo vytvořeno jako závěsná lampa z jednoho kusu tvrdého papíru, bez použití lepidla či pásky. Jedná se o menší typ stínidla, měří v průměru 28 cm a na výšku 18 cm. Špice se utahuje bílou saténovou šňůrkou provlečenou do průhledné brzdičky pro opakované roztažení a usazení na objímku. Castaneon České srdce I. je z vnější strany potištěn autorskou grafikou technikou sítotisku, vnitřní část je bílá.

logo

CASTANEON ČESKÉ SRDCE II.

Castaneon České srdce II. NAHORU

Castaneon České srdce II. je ručně skládané papírové stínidlo vytvořeno jako závěsná lampa z jednoho kusu tvrdého papíru, bez použití lepidla či pásky. Jedná se o menší typ stínidla, měří v průměru 28 cm a na výšku 18 cm. Špice se utahuje bílou saténovou šňůrkou provlečenou do průhledné brzdičky pro opakované roztažení a usazení na objímku. Castaneon České srdce I. je z vnější strany potištěn autorskou grafikou technikou sítotisku, vnitřní část je bílá.

logo

PAPILIO PŘÍRODNÍ

Papilio přírodní.jpg NAHORU

Papilio přírodní je ručně skládané papírové stínidlo vytvořeno jako závěsná lampa z jednoho kusu středně tvrdého grafického papíru (145 g/m2) s jedním spojem lepeným dekorační páskou. Jedná se o menší typ stínidla, měří v průměru 28 cm a na výšku 18 cm . Špice se utahuje bílou saténovou šňůrkou provlečenou do průhledné brzdičky pro opakované roztažení a usazení na objímku. Ve složeném stavu k odeslání měří 25 cm na výšku a v průměru 12,5 cm.

logo

PAPILIO VIOLET

Papilio violet NAHORU

Papilio violet je ručně skládané papírové stínidlo vytvořeno jako závěsná lampa z jednoho kusu barevného kartonu (165 g/m2) s jedním spojem lepeným dekorační páskou. Jedná se o menší typ stínidla, měří v průměru 28 cm a na výšku 18 cm . Špice se utahuje bílou saténovou šňůrkou provlečenou do průhledné brzdičky pro opakované roztažení a usazení na objímku. Ve složeném stavu k odeslání měří 25 cm na výšku a v průměru 12,5 cm.

logo

PAPILIO MRAMOR OKR XL

Papilio mramor okr XL NAHORU

Papilio mramor okr XL je ručně skládané papírové stínidlo vytvořeno jako závěsná lampa ze dvou kusů grafického papíru (175 g/m2) se dvěma spoji lepenými dekorační nebo bezbarvou páskou. Jedná se o větší typ stínidla, měří v průměru 42 cm a na výšku 46 cm. Špice se utahuje bílou saténovou šňůrkou provlečenou do průhledné brzdičky pro opakované roztažení a usazení na objímku. Ve složeném stavu k odeslání měří 44 cm na výšku a obvod je 71 cm.

logo

CAMPANULA PŘÍRODNÍ

Campanula přírodní NAHORU

Campanula přírodní je ručně skládané papírové stínidlo vytvořeno jako závěsná lampa z jednoho kusu grafického papíru (170 g/m2) s jedním spojem lepeným transparentní páskou. Jedná se o menší typ stínidla, měří v průměru 22 cm a na výšku 12 cm . Špice se utahuje bílou saténovou šňůrkou provlečenou do průhledné brzdičky pro opakované roztažení a usazení na objímku.

logo

CATALPA

Catalpa NAHORU

Catalpa je ručně skládané papírové stínidlo vytvořeno jako stolní lampa z jednoho kusu grafického papíru (170 g/m2) s jedním spojem lepeným transparentní páskou. Jedná se o menší typ stínidla, měří v průměru 26 cm a na výšku 17 cm . Horní a dolní otvor se utahuje bílou saténovou šňůrkou provlečenou do průhledné brzdičky pro opakované roztažení a usazení na objímku.

logo

Copyright©Lenka Kudělová kudelen@email.cz